Arvete saatmine PEPPOL-võrgu kaudu

E-arveid tõhusalt saata ja vastu võtta

Arvete saatmine ja vastuvõtmine PEPPOL-võrgu kaudu

PEPPOL-võrk on alternatiiv e-postile arvete elektrooniliseks saatmiseks ja vastuvõtmiseks, mille on seadnud Euroopa Liit. Selle võrgu kaudu saadetakse täielikud elektroonilised arved, mida saaja saab poolautomaatselt töödelda. Selle PEPPOL-kanali kaudu saabunud arveid saab seetõttu sisestada onArveli ühe klõpsuga, ilma et peaksite andmeid käsitsi uuesti sisestama. Rakenduses onArvel aktiveerite selles võrgus lihtsalt ettevõtte aadressi, kust saate arveid vastu võtta.

Alates 1. jaanuarist 2017 on tarnijad kohustatud saatma e-arveid, kui nad soovivad arve esitada Flaami valitsusele. Need arved peavad vastama juhistele. Need e-arved ei ole tavalised PDF-dokumendid, vaid spetsiaalsed "XML" -failid, mida on arvutite abil palju lihtsam töödelda. Neid arveid ei tohi edastada ka e-posti teel, vaid need tuleb edastada Euroopa PEPPOL-võrgu kaudu. See on üsna tehniline ja keeruline protsess, kuid selle lingi abil peate vajutama ainult 1 nuppu ja te ei pea enam muretsema.

PEPPOLi kaudu saatmine ja vastuvõtmine sisaldub onArvelis kuni 100 dokumenti kuus. Kas vajate rohkem võimsust? Võtke meiega kindlasti ühendust!

Kas olete valmis tõhusamalt töötama?

Looge kohe oma konto, registreerige kohustuslik teave, mida soovite oma arvetel näha, ja looge mõni minut oma esimene arve! Esimesed 14 päeva on tasuta ja ilma kohustuseta, et saaksite tundma onArveli tugevat ja täielikku funktsionaalsust!

Alustage oma tasuta prooviperioodi!
server room