Saatke arveid või pakkumisi lihtsalt ja kiiresti

Teie arve kliendi juures 1-2-3

Saatke arveid e-posti teel

onArvel saadab arveid ja dokumente otse teie klientidele. Järelfunktsioon teavitab teid kohe, kas arve on saabunud ja kui e-kiri on läbi loetud. Näiteks pakkumise ebaõnnestumise korral näiteks vale e-posti aadressi tõttu võite pakkumise kohe õigesti tagastada või posti teel kätte toimetada, nii et ükski klient ei jäta pakkumist vahele.

Arvede ja hinnapakkumiste saatmine posti teel

Samuti saate arveid või pakkumisi saata otse onArvelilt posti teel, ilma et peaksite ise dokumente printima ja postkasti minema. OnArveli postiteenuse kaudu arve printimine, ümbriku sisestamine ja arve saatmine maksab umbes 1,25 eurot arve kohta, kõik koos. Miski ei takista teil ise PDF-versiooni printida ja bussi panna. Jätkamisnuppude abil saate jälgida, millised dokumendid on saadetud ja millised mitte.

Arvete saatmine PEPPOLi kaudu

Klassikalise e-kirja alternatiivina saate arveid edastada ka Euroopa PEPPOL-võrgu kaudu. PEPPOL-võrgu kaudu saadetud ja vastuvõetud arvetel on eelis, et neid saab automaatselt töödelda.

Kas olete valmis tõhusamalt töötama?

Looge kohe oma konto, registreerige kohustuslik teave, mida soovite oma arvetel näha, ja looge mõni minut oma esimene arve! Esimesed 14 päeva on tasuta ja ilma kohustuseta, et saaksite tundma onArveli tugevat ja täielikku funktsionaalsust!

Alustage oma tasuta prooviperioodi!
server room