Valmista hinnapakkumisi

Looge hõlpsalt konkurentsivõimelisi ja kasumlikke pakkumisi

Lihtne ja kiire seadistada

Konkurentsivõimeliste hinnapakkumiste kiire, korrektne ja korrektne ettevalmistamine on iga ettevõtte jaoks hädavajalik, et võita potentsiaalsed kliendid. OnArveli abil võtab see vähe vaeva, kasutades oma toodete loendis olevaid tooteid ja hindu ning täiendades seda vajaduse korral väljavaadetele kohandatud konkreetse teabega. Kui saate hiljem sarnaseid pakkumisküsimusi, saate ühe klõpsuga koopia teha ja konkreetset teavet kohandada.

Jälgige tsitaate täpselt

Tsitaate on kõige parem jälgida väga tähelepanelikult. Igal hinnapakkumisel on oma järjenumber koos kuupäeva ja viitega hõlpsaks jälgimiseks. onArvel teavitab teid käimasolevatest pakkumistest automaatselt, et saaksite täiendava müügikõne korral kliendiga ühendust võtta. Pakkumised, mis on juba vastu võetud või isegi täidetud, kuid mille eest tuleb veel arveid esitada, on ka selged, et arve saaks kiiresti järgida.

Ära viivita, arve kiiresti!

Paljudes ettevõtetes on klassika arvete edasilükkamine ja komplekteerimine. See kahjustab rahavoogusid ja suurendab vigade riski. Kui teenused ja / või kaubad on tarnitud, esitage kohe arve, et teile makstaks kiiremini. Kopeerige pakkumise andmed . See saab automaatselt sobiva kuupäeva ja järgmise arve numbri. Nii saate pakkumise mõne sekundi jooksul lõplikuks arveks teisendada. Edastage kliendile ainult onArveliga!

Aktsepteerige ja kinnitage veebis

Kliendid saavad teie hinnapakkumisi veebis kinnitada. Nad panevad hiirega oma allkirja, mille saate kohe e-posti teel. Kuna kliendid saavad teie pakkumisi nii lihtsalt vastu võtta, pole teie müügi õnnestumise võimalus mitte ainult suurem, vaid ka kogu pakkumise ja müügi käigus raisatakse vähem aega. Lisaks on teie ettevõttel alati kasulikke tõendavaid dokumente ja te väldite vaidlusi.

Hinnapakkumismooduli ekraanipildid

Kas olete valmis tõhusamalt töötama?

Looge kohe oma konto, registreerige kohustuslik teave, mida soovite oma arvetel näha, ja looge mõni minut oma esimene arve! Esimesed 14 päeva on tasuta ja ilma kohustuseta, et saaksite tundma onArveli tugevat ja täielikku funktsionaalsust!

Alustage oma tasuta prooviperioodi!
server room