Tootehaldus

Teie toodete jaoks mugav andmebaas

Toodete lihtne kasutamine

OnArveli abil saate hõlpsalt luua tootefaili, saate isegi toote andmeid importida. Tooteinfole pääseb juurde vabalt valitud toote nime või tootekoodiga. Toote andmeid saate hõlpsalt kasutada kõigis dokumentides. Hind, nimi, kirjeldus Käibemaksu viited leitakse automaatselt, mis võimaldab hinnapakkumisi ja arveid koostada hetkega, kuid õigesti ilma otsimise ja sisestamise vaevata.

Toodete aruandlus

Kohandatud aruandlus annab teile ülevaate toodete müügist, sealhulgas kõigi toodete pöörlemiskiirusest ja käibest toote või tooterühma kohta. See võimaldab teil määrata kõigi toodete jaoks sobiva müügilähenemise ja jälgida hoolikalt nende toimingute tulemusi.

Varude haldamine

Varude haldamise mooduli saate hõlpsalt aktiveerida onArvelis. See alarakendus arvutab virtuaalse varu registreeritud tellimuste põhjal, kuid hoiab ka jooksva varu arvestust efektiivsete väljuvate toodete põhjal. Varusid saate hõlpsalt täiendada, registreerides oma ostud.

Toote andmete importimine ja eksportimine

Kas tarnija teeb oma artiklifaili kättesaadavaks või on teil eelmise programmi tootefail? Importige see kiiresti, korrektselt ja hõlpsalt onArveli. See hoiab ära palju lisatööd!

EKRAANIPILDIDE TOODEMOODUL

Kas olete valmis tõhusamalt töötama?

Looge kohe oma konto, registreerige kohustuslik teave, mida soovite oma arvetel näha, ja looge mõni minut oma esimene arve! Esimesed 14 päeva on tasuta ja ilma kohustuseta, et saaksite tundma onArveli tugevat ja täielikku funktsionaalsust!

Alustage oma tasuta prooviperioodi!
server room