Varude juhtimine

Lisage oma onArveli kontole laohaldus

Varude juhtimine

Kas soovite jälgida, kui palju tooteid teil veel laos on? Lihtsalt aktiveerige tasuta laohaldusmoodul ja jälgige oma laoseisu tähelepanelikult. Saate määrata hoiatuslimiidi, et kui laos olevate toodete arv langeb alla selle limiidi, teavitatakse teid sellest. Tooteülevaate armatuurlaual saate hetkega ülevaate oma toodete laoandmetest. Kas soovite oma ettevõtte aktsiaid värskendada või laoandmeid levitada? Lihtsalt eksportige ja printige/saatke onArvelist Excelis laovarude nimekiri.
Varude juhtimine
Virtuaalne aktsia

Virtuaalne aktsia

Kui kasutate ka tellimuse kinnitamise moodulit, saate tutvuda nn virtuaalse laoseisuga. See näitab veel laos olevate kaupade arvu, millest on lahutatud juba tellitud kaupade arv. Nii ei riski te müüa rohkem, kui tegelikult laos on. Saate esitada oma tarnijale tellimuse enne, kui kaup otsa saab.

Komplekssed tooted

Aktiveerides komplekstoodete mooduli, saab onArvel hõlpsasti hallata liittootepakettide laoseisu. Kas müüte kasumliku hinnaga komplekstoodet, mis koosneb kümnest üksikust kaubast korrigeeritud hinnaga, või kasti veini, milles on kuus üksikpudelit? Kõik selle keeruka toote üksikud kaubad võetakse teie müügi- ja laohalduses arvesse.
Komplekssed tooted

Kas olete valmis tõhusamalt töötama?

Looge kohe oma konto, registreerige kohustuslik teave, mida soovite oma arvetel näha, ja looge mõni minut oma esimene arve! Esimesed 14 päeva on tasuta ja ilma kohustuseta, et saaksite tundma onArveli tugevat ja täielikku funktsionaalsust!

Alustage oma tasuta prooviperioodi!
server room