Raamatupidajatele tasuta!

RAAMATUPIDAJATE ARVELDUSTARKVARA ONARVEL

Tehke oma klientidega võrgus koostööd ja laske nende dokumente hõlpsasti teie raamatupidamispaketti viia

onRaamat raamatupidajatele

Töötage paremini oma klientidega

Raamatupidajatele tasuta

OnArvel on raamatupidajatele tasuta. Linkite kliendifailid oma kontoga ja saate seega nendega mugavalt koostööd teha ja teavet vahetada.

Link teie raamatupidamispaketiga

onArvel on pühendunud e-arvete tehnoloogilisele arengule ja arendamisele. Näiteks pakume erinevaid meetodeid onArveli linkimiseks omaenda raamatupidamispaketiga.

Kasulik ja ohutu tööriist teie klientidele

onArvel aitab teie klientidel säästa palju aega ja vältida haldusvigu, näiteks vältides topeltregistreerimist. Nii saab klient oma administreerimise teha vähem aega ja õigesti, nii et onArvel aitab teil vähendada ka paljude tähtaegade survet. Lisaks on teie kliendi andmed suurepäraselt kaitstud kaotuste eest.

Aitäh!

Kas teie kliendid avavad onArveli kaudu oma raamatupidaja konto kaudu uusi kontosid? Siis saate meilt tänutäheks toreda vahendustasu!

Linkige onArvel oma raamatupaketiga, vältige kliendidokumentide ooteaegu

Erinevad meetodid, mida saate kasutada, täiesti vastavalt teie enda valitud töövoole

Eksport UBL-i või E-FFF-i

onArvel ekspordib nii müügiarveid kui ka ostuarveid UBL- või E-FFF-vormingusse. See sobib andmete vahetamiseks peaaegu igasuguse raamatupidamistarkvaraga.

onArvel sünkroonib teie serveriga, nii et teie jaoks on vähem ooteaegu

OnArveli abil saate sünkroonida klientide dokumente ja faile oma serveris, Dropboxis, Google Drive'is või OneDrive'is. See hoiab ära vead kopeerimisel, kuid on ka abinõu klientidele, kes saadavad dokumente pidevalt teie töötlemiseks liiga hilja

Link tarneplatvormi kaudu

Universaalsed kohaletoimetamise platvormid nagu ClearFacts, Basecone ja CodaBox tagavad, et teie kliendid saavad oma dokumente otse onArvelilt saata. Lihtne, kiire ja ilma reprodutseerimisvigadeta.

Otselingid väldivad korduvat kliendilt dokumentide ootamist

0nFactil on otsene ühendus pilves olevate raamatupidamisprogrammidega. Kasutajad saadavad oma arved otse programmist raamatupidamisosakonnale. See väldib kopeerimisvigu, kuid säästab ennekõike palju aega. Kliendi dokumentide edastamise ootamise saab lõpuks tõhusalt lahendada.

Kuidas alustada raamatupidajate onArveliga?

Väga lihtne , tasuta ja mõne minutiga !

Kuidas alustada raamatupidajate onArveliga?

Selle veebisaidi kaudu saate luua tasuta onArveli konto. Seejärel saate oma klientidele kohe luua onArveli konto. Iga kliendibaas algab 14-päevase tasuta prooviversiooniga, et teie klient saaks kogu paketti vaadata. Sõltuvalt teie raamatupidamispaketist määrate kliendidokumentide töötlemise suureks automatiseerimiseks funktsioonid.

KONTOT LOOMA!

Ekraanipildid

Kuidas meie programm välja näeb!

2.571.151

seni onArveliga loodud dokumendid

onArvel.ee raamatupidajatele on ideaalne tööriist klientidega dokumendivahetuse digiteerimiseks!

Kasutage oma usaldusväärset raamatupidamispaketti, kuid minimeerige käsitsi sisestamine, tehes oma kliendiga koostööd onArveli kaudu. Tema onArveliga koostatud arveid on lihtne üle kanda peaaegu igasse raamatupidamispaketti.

KONTOT LOOMA!
server room