Giidiga ekskursioon

onRaamat raamatupidajatele

Linkige kliendifailid ja kasutage ajapiirangute lahendamiseks onArveli

Raamatupidaja kontolt loote ka oma klientide kontod või linkite nende olemasolevad kontod teie omaga. Nendele kontodele juurdepääsu abil saate jälgida dokumentide olekut reaalajas ning ise arveid koguda ja töödelda oma raamatupidamispaketis mitmel viisil. See on ideaalne lahendus klientidele, kes ootavad (liiga) kaua arvete ja muude dokumentide saatmist ning saavad seetõttu aega otsa.

Töötage lihtsalt oma raamatupidamispaketiks

onArvel on ettevõtjatele mõeldud programm, mitte raamatupidamispakett. Te tegelete raamatupidamisega omaenda programmiga, kuid onArvel tagab, et teie kliendid koostavad õiged dokumendid ja teevad need teile kiiresti kättesaadavaks. Töötlemisvoo kohandate vastavalt sellele, mis sobib teile ja teie enda raamatupidamisprogrammile kõige paremini.

Teie klientidele mugav tööriist

onArvel on paljudele ettevõtjatele väga kasulik tarkvarapakett. See tagab, et nad haldavad ja jälgivad paremini oma administreerimist, mis lihtsustab teie tööd kohe vähemate vigade ja dokumentide kiirema esitamise tõttu. Vale järjekorranumber, vead käibemaksu arvutamisel, arvenumbrite puudumine ... on minevik.

Kuna OnArvel on mõeldud ettevõtjatele ja see ei ole raamatupidamispaketi laiendus, jäävad kasutatavad terminid ettevõtjatele hõlpsasti arusaadavaks, ilma et nad peaksid kasutama neile raskeid finantstermineid või tehnikaid. Kasutamise lihtsus on reegel.

Aidake kasvada

Kui soovitate onArveli klientidele, toetate meie kasvu. Seetõttu saate klientide kaasamise eest kena vahendustasu.

onArvel.ee raamatupidajatele on ideaalne tööriist klientidega dokumendivahetuse digiteerimiseks!

Kasutage oma usaldusväärset raamatupidamispaketti, kuid minimeerige käsitsi sisestamine, tehes oma kliendiga koostööd onArveli kaudu. Tema onArveliga koostatud arveid on lihtne üle kanda peaaegu igasse raamatupidamispaketti.

KONTOT LOOMA!
server room