Ekskursioon giidiga

Avastage onArvel raamatupidajatele

Linkige kliendi failid ja hankige reaalajas juurdepääs

Saate luua uue ettevõtte konto oma raamatupidajate kontol või linkida olemasolevad OnArveli kontod oma kontoga. Kui juurdepääs nendele kontodele on algatatud, saate reaalajas jälgida kliendiettevõtte staatust ja koguda/töötleda arveid oma raamatupidamistarkvara paketis.

Linkige kliendi failid ja hankige reaalajas juurdepääs
Sisestage lihtsalt oma raamatupidamispakett

Sisestage lihtsalt oma raamatupidamispakett

onArvel ei ole raamatupidamisprogramm, vaid arveldusprogramm ettevõtjatele. Tegelik raamatupidamine toimub teie enda raamatupidamistarkvaras. onArvel hõlbustab ettevõtjate koostatud dokumentide ülekandmist teie raamatupidamistarkvarasse. Parim viis selle ühenduse või ülekande kasutamiseks oleneb kasutatavast paketist.

Väärtuslik tööriist teie klientidele

onArvel on võimas tarkvarapakett paljudele ettevõtjatele. Tänu sellele juhivad ja jälgivad nad paremini oma asjaajamist, mis tagab ka raamatupidajale korrektsema ja sujuvama asjaajamise. Valed seerianumbrid, kuupäevad, ... jäävad minevikku. Kuna onArvel on programm, mis on loodud ettevõtjatele ja mitte tingimata raamatupidamistaustaga kasutajatele, siis ei kasutata keerulist (finants)terminoloogiat ning kõik on välja töötatud kasutatavuse maksimeerimiseks.

Väärtuslik tööriist teie klientidele
Aidake onArvelil kasvada

Aidake onArvelil kasvada

Kui soovitate onArvelit klientidele ja nad ostavad seejärel tellimuse, panustate otseselt onArveli kasvu. Seetõttu paku uute klientide suunamise eest vahendustasu.

onArvel.ee raamatupidajatele on ideaalne tööriist klientidega dokumendivahetuse digiteerimiseks!

Kasutage oma usaldusväärset raamatupidamispaketti, kuid minimeerige käsitsi sisestamine, tehes oma kliendiga koostööd onArveli kaudu. Tema onArveliga koostatud arveid on lihtne üle kanda peaaegu igasse raamatupidamispaketti.

KONTOT LOOMA!
server room