Privaatsusleping (GDPR)

onArvel on veebirakendus, kuhu on salvestatud palju tundlikke andmeid. Allpool on lisateavet selle kohta, kuidas neid andmeid hoitakse ja mis nendega juhtub.

 1. Kõik onArveli veebisaidid töötavad küpsistega, mis tähendab, et teie arvutisse salvestatakse väikseid teavet. Need on kolm seanssi / rühma Google Analyticsi statistiliste andmete jaoks (_ga, _gat ja _gad) ja üks seansi ID sisselogimiseks (PHPSESSID). OnArveli programmi kasutamisel salvestatakse teine seansi ID (session_key) kohalikku salvestusruumi või küpsisesse.
 2. onArvel kasutab facebooki pikslit ja sellega seotud küpsiseid veebisaidi külastajate jälgimiseks ja reklaamikampaaniate analüüsimiseks.
 3. Kõik onArveli veebisaitide külastajad lisatakse Google Analyticsi kaudu anonüümselt kasutusstatistikasse
 4. Abonendi (kliendi) arvuti ja onArveli serverite vaheline ühendus on tagatud Amazoni välja antud 256-bitise krüpteerimissertifikaadiga.
 5. Andmed, mille abonent (klient) on arveli sisestanud, on alati kaitstud konto nime ja parooliga. Kasutaja parool on turvaliselt krüpteeritud. Keegi ei saa isArvelis isiklikku parooli vaadata.
 6. OnArveli andmebaase haldab Amazon Web Services. Selle füüsilised serverid asuvad Iirimaal. Amazonil puudub juurdepääs nende serverite tegelikele andmetele.
 7. onArvel ei vaata kunagi abonendi või kliendi sisestatud andmeid ilma selgesõnalise loata. See luba on mõnel juhul hädavajalik konkreetsete probleemide lahendamiseks. Tellija või klient saab selle juurdepääsu aktiveerida oma konto seadete kaudu.
 8. Kasutajad vastutavad oma konto turvalisuse eest tugeva parooli ja kaheastmelise autentimise abil. Saadaval on tööriistad tugevate paroolide valimiseks ja kaheastmelise autentimise aktiveerimiseks.
 9. Kui tellija või klient soovib onArveli süsteemidest andmed kustutada, saab seda teha pärast kontakti ja konsultatsiooni onArveli meeskonnaga aadressil support@onfact.be.
 10. Abonendi või kliendi poolt onArveli sisestatud andmeid saab transportida ühes või mitmes järgmises vormingus: csv, pdf, xml ja zip.
 11. Aktiveerides linke teiste tarkvararakendustega, võib onArvel jagada nende linkide all teavet kolmandate osapoolte teenusepakkujatega. Täpsemat teavet selle kohta leiate jaotisest GDPR.

Kas olete valmis tõhusamalt töötama?

Looge kohe oma konto, registreerige kohustuslik teave, mida soovite oma arvetel näha, ja looge mõni minut oma esimene arve! Esimesed 14 päeva on tasuta ja ilma kohustuseta, et saaksite tundma onArveli tugevat ja täielikku funktsionaalsust!

Alustage oma tasuta prooviperioodi!
server room