Saatke arveid või pakkumisi lihtsalt

Parimast arveldamisest kliendini kiiresti

Dokumentide saatmine e-posti teel

Oma arveid ja muid dokumente saab saata kliendile otse onArveli programmist. Järelteavitussüsteemi kaudu näete koheselt, kas arve on kohale jõudnud ja millal on kiri loetud. Näiteks valesti sisestatud meiliaadressi tõttu ebaõnnestunud hinnapakkumise edastamise korral saate pakkumise kohe õigesti uuesti saata, et ükski klient ei jääks pakkumisest ilma.
Dokumentide saatmine e-posti teel
Arvete saatmine tavapostiga

Arvete saatmine tavapostiga

Kasutades meie printimise ja postitamise teenust, saate saata arveid tavapostiga otse programmist, ilma et peaksite neid printima, tembeldama või postkontorisse minema. Teie dokumendi printimise, ümbrikusse panemise ja tavapostiga saatmise hind sõltub riigist ja lehekülgede arvust (hindade saamiseks võtke meiega ühendust ). Selle funktsiooni kasutamiseks täiendage oma online-rahakoti saldot onArvelis. Muidugi saate PDF-faili ka ise hõlpsalt printida ja tavapostiga saata. Järelnuppude abil saate hõlpsalt jälgida, millised dokumendid on saadetud ja millised mitte.

Arvete saatmine PEPPOLi kaudu

Alternatiivina traditsioonilisele meilile saate saata e-arveid ka Euroopa PEPPOLi võrgu kaudu . PEPPOLi kaudu saadetud ja vastuvõetud arvetel on eelis, et neid saab automaatselt töödelda.
Arvete saatmine PEPPOLi kaudu

Kas olete valmis tõhusamalt töötama?

Looge kohe oma konto, registreerige kohustuslik teave, mida soovite oma arvetel näha, ja looge mõni minut oma esimene arve! Esimesed 14 päeva on tasuta ja ilma kohustuseta, et saaksite tundma onArveli tugevat ja täielikku funktsionaalsust!

Alustage oma tasuta prooviperioodi!
server room