Tootehaldus

Kasulik teie toodete või teenuste andmebaas

Looge lihtsalt tooteid või teenuseid

OnArvelis saate hõlpsalt luua uusi tooteid/teenuseid või importida olemasolevaid. Saate neid hõlpsasti andmebaasist otsida nende nime või artiklikoodi kaudu. Teie toodete või teenuste hind, nimetus ja kirjeldus täidetakse automaatselt arvete või ettepanekute dokumendiväljadele. Looge dokumente kiiresti ja ilma täiendava uurimiseta!
Looge lihtsalt tooteid või teenuseid
Aruanne toodete ja teenuste kohta

Aruanne toodete ja teenuste kohta

Kasutage ühte meie aruannetest , et saada ülevaade toodete müügiajaloost, oma enimmüüdud toodetest, kogutuludest ja paljust muust. Avastage reaalajas, millised on näiteks teie parimad teenused, millel on suurem müük või suurim tulu.

Varude juhtimine

Laohalduse tasuta mooduli saate onArvelis lihtsalt aktiveerida. Virtuaalne laovaru arvutatakse ootel olevate tellimuste alusel , hetkevaru aga kehtivate väljaminevate toodete põhjal (nt saadetud arvete alusel). Laovarusid saate hõlpsalt täiendada uute ostude sisestamisega . Aktiveerides komplekstoodete mooduli, saab onArvel hõlpsasti hallata liittootepakettide laoseisu. Kas müüte kasumliku hinnaga komplekstoodet, mis koosneb kümnest üksikust kaubast korrigeeritud hinnaga, või kasti veini, milles on kuus pudelit? Kõik selle keeruka toote üksikud kaubad võetakse teie müügi- ja laohalduses arvesse.
Varude juhtimine
Tooteandmete import ja eksport

Tooteandmete import ja eksport

Kas tarnija annab teile kõigi artiklite loendi või on teil juba mõne muu tarkvaraprogrammi artiklifail? Importige sellised loendid lihtsalt onArvelisse ja vältige dubleerimist! See funktsioon võimaldab ka toodete hindu hõlpsalt värskendada, selle asemel, et onArvelis iga toote hinda käsitsi muuta.

Hindade segmenteerimine

Kas kasutate erinevaid hindu hulgimüügi, üksikklientide või kindla kliendirühma jaoks? Kasutage toote kohta erinevaid hinnasegmente. Teie kliendiandmete põhjal valib onArvel koheselt teie kliendile sobiva hinnasegmendi.
Hindade segmenteerimine
Mõõtühikud

Mõõtühikud

Sobivad mõõtühikud hõlpsalt sobitage oma toodetega ja kuvage need oma dokumentidel. Lapsemänguks muutub ka ühelt seadmelt teisele üleviimine.

Tühi kaup

Mooduliga 'tühi kaup' on võimalik välja arvutada kõik tagastatud tühjad kaubad. Sisestate tühja kauba väärtuse toote tasemel. onArvel arvutab tellimuse kinnituse või arve koostamisel automaatselt lõpliku tagastusväärtuse.
Tühi kaup
Allahindlused

Allahindlused

Erinevaid allahindlusi - protsentides või summades - saab määrata toote tasemel, kliendi tasemel, täisdokumendil (nt arvel) või viipemakse allahindlust rakendades.

Toote pilt

Kuvage oma toote pilt oma dokumentidel, et kliendid näeksid kohe, mida teie pakkumine või arve puudutab. Pilt lisatakse teie tootelehele ja kuvatakse hõlpsalt teie hinnapakkumisel, arvel jne.
Toote pilt

Kas olete valmis tõhusamalt töötama?

Looge kohe oma konto, registreerige kohustuslik teave, mida soovite oma arvetel näha, ja looge mõni minut oma esimene arve! Esimesed 14 päeva on tasuta ja ilma kohustuseta, et saaksite tundma onArveli tugevat ja täielikku funktsionaalsust!

Alustage oma tasuta prooviperioodi!
server room