Looge hinnapakkumisi

Koostage hinnapakkumised lihtsalt ja kiiresti Bestinvoicingu abil

Lihtne ja kiire luua

Ettepanekute kiire, korrapärane ja korrektne koostamine on potentsiaalsete klientide veenmiseks iga ettevõtte jaoks hädavajalik. OnArveliga saate kiiresti ettepanekuid teha, otsides oma isiklikust tooteloendist olemasolevaid tooteid ja hindu ning täiendades neid konkreetse teabega potentsiaalse kliendi kohta. Kui saate tulevikus sarnaseid päringuid, saate olemasolevast hinnapakkumisest ühe klõpsuga koopia teha ja täpsustada. Ulatuslik erinevate hinnavalikutega pakkumine on lihtne jagada vahesummade kaudu. (Ehitus)objekti aadressi või konkreetse teabe jaoks võite kasutada spetsiaalseid teabevälju.
Lihtne ja kiire luua
Järgige hinnapakkumisi täpselt

Järgige hinnapakkumisi täpselt

Tsitaate on kõige parem tähelepanelikult jälgida. Igal hinnapakkumisel on oma seerianumber koos kuupäeva ja viitega jälgimise hõlbustamiseks. onArvel teavitab teid automaatselt ootel olevatest pakkumistest, et saaksite kliendiga täiendava müügikohtumise korraldamiseks ühendust võtta. Hinnapakkumised, mis on juba vastu võetud või isegi täidetud, kuid veel arveldamata, on selgelt märgitud, et arveldamine saaks kiiresti järgneda. Ära jää ilma ilmsest tulust: onArvel aitab vastuvõetud ettepanekute eest arveid esitada!

Ettepanekust arveni ühe klõpsuga

Klassikaline tava paljudes ettevõtetes on arvete viivitamine ja komplekteerimine. Kas teenused ja/või kaubad on kohale toimetatud? Esitage arve kohe, et saaksite kiiremini tasutud. Kopeerige pakkumise andmed vaid ühe klõpsuga arvele või ettemaksuarvele! Dokument saab automaatselt vastava kuupäeva ja järgmise arve numbri. Nii muudate hinnapakkumise mõne sekundiga lõpparveks. Selleks pole vaja teha muud, kui onArveli kaudu kliendile saata!
Ettepanekust arveni ühe klõpsuga
Internetis kinnitamine ja allkiri

Internetis kinnitamine ja allkiri

Teie kliendid saavad teie ettepanekuid kinnitada või vastu võtta veebis, mis tahes seadmes. Nad lihtsalt panevad oma allkirja hiire või puuteplaadiga ja teid teavitatakse kohe meili teel. Tehes ettepaneku vastuvõtmise lihtsamaks, kiidavad kliendid ülesande kiiremini heaks ja vaidluse korral on teil alati tõend!

Kas olete valmis tõhusamalt töötama?

Looge kohe oma konto, registreerige kohustuslik teave, mida soovite oma arvetel näha, ja looge mõni minut oma esimene arve! Esimesed 14 päeva on tasuta ja ilma kohustuseta, et saaksite tundma onArveli tugevat ja täielikku funktsionaalsust!

Alustage oma tasuta prooviperioodi!
server room