Kliendibaas ja CRM

Kliendihaldus on tehtud lihtsaks

Kliendiandmete läbipaistev haldamine

onArvel toetab nii tõhusat kui ka lihtsat kliendiandmete haldamist. Selge nimekiri viib teid kiiresti kliendi ja tema määratud failini, mis sisaldab kontaktandmeid, linke varem koostatud pakkumistele ja arvetele, aruandeid, manuseid jne. Lisage nii palju kontaktandmeid, kui vajate; onArveliga alustamiseks piisab kliendi nimest.
Kliendiandmete läbipaistev haldamine
Kliendiinfo tõhus kasutamine

Kliendiinfo tõhus kasutamine

Pakkumise või arve koostamisel saate hõlpsalt otsida kliendifaili ja kliendiandmeid uuesti kasutada. Aadressi andmed, e-posti aadress ja käibemaksukohustuslase number täidetakse automaatselt. Täiendavat käsitsi sisestamist pole vaja: valmistage dokumendid ette veelgi kiiremini. Ainult ühekordse kliendi jaoks pole kohustust luua kasutajafaili. Alternatiivne saidi aadress või tarneaadress sisestatakse vaid üks kord ja selle saab salvestada kliendifaili osana edaspidiseks kasutamiseks.

Otsi käibemaksukohuslase numbri järgi

Et kliendifaile oleks veelgi kiirem luua, on onArvel ühendatud Euroopa VIES käibemaksukohustuslase numbri kontrollimise tööriistaga . Sisesta lihtsalt ettevõtte käibemaksukohuslase number ja onArvel täidab ettevõtte nime ja aadressi andmed!
Otsi käibemaksukohuslase numbri järgi
Kliendiandmete importimine või eksportimine

Kliendiandmete importimine või eksportimine

Kas teil on juba olemasolevast programmist kliendibaas? Importige see lihtsalt onArvelisse. Nii ei pea kõike käsitsi üle kandma. Eksportida oma olemasolevad kliendiandmed onArvelist, et saata neile näiteks MailChimpi kaudu meilikampaania? Seda tehakse onArveli kaudu vaid ühe klõpsuga.

Võõrkeelsed kliendid

onArvel võimaldab koostada arveid (ja muid dokumente) erinevates keeltes. Valige kliendi failis või dokumendi koostamisel soovitud kliendikeel ja dokumendi küljendus tõlgitakse automaatselt soovitud keelde. OnArveli vaikimisi saadaolevad keeled on hollandi, prantsuse, saksa ja inglise keel. Kas vajate teist keelt? Palun ärge kõhelge meiega ühendust võtmast .
Võõrkeelsed kliendid
Ühendatud andmed

Ühendatud andmed

onArvel võimaldab linkida oma kliendifailidega väga erinevat teavet, pakkudes näiteks võimalust oma kliendifailidele manuseid üles laadida. Salvestage alternatiivne kohaletoimetamise aadress või sobitage pakkumine (ehitus)objekti aadressiga. Need aadressid kuvatakse teie dokumentidel hõlpsalt. Kas töötate erinevate hindadega hulgimüügi, üksikklientide või kindla kliendirühma jaoks? Sobitage oma klient õige hinnasegmendiga ja näete automaatselt oma tootele ja konkreetsele kliendile sobivat hinda. Oma ettepanekutel või ülesannetel silma peal hoidmine muutub mugavaks, kui kasutate klientidega seotud ülesandeid. onArvel pakub ka ühendust Mailchimpiga. Selle programmiga on lihtne oma klientide loendit sünkroonida, et seadistada (automaatseid) meilikampaaniaid.

Kas olete valmis tõhusamalt töötama?

Looge kohe oma konto, registreerige kohustuslik teave, mida soovite oma arvetel näha, ja looge mõni minut oma esimene arve! Esimesed 14 päeva on tasuta ja ilma kohustuseta, et saaksite tundma onArveli tugevat ja täielikku funktsionaalsust!

Alustage oma tasuta prooviperioodi!
server room