Tugev kliendibaas ja CRM

Kliendihaldus on lihtne

Hallake kliendiandmeid selgelt

onArvel toetab nii klientide andmete tõhusat kui ka lihtsat haldamist. Selge loetelu viib kiiresti kliendi ja tema asjakohase teabeni koos kontaktandmetega, varem koostatud hinnapakkumiste ja arvetega, aruannete, manustega, ...

Klienditeabe tõhus kasutamine

Kliendiandmebaasist pärinev teave on kiiresti ja hõlpsasti kättesaadav. Seda kasutatakse aktiivselt ja automaatselt pakkumiste, arvete ja muude dokumentide ettevalmistamisel, mis väldib vigu aadressiandmete, e-posti aadressi ja käibemaksukohustuslase numbri käsitsi kopeerimisel. Ühekordsete klientide jaoks pole vaja isegi kliendikaarti luua.

Otsige käibemaksukohustuslase numbri kaudu

Kliendifailide kiireks loomiseks on onArvel lingitud Euroopa ettevõtete andmebaasiga. Sisestage ettevõtte käibemaksukohustuslase number ja onArvel hangib registreeritud nime ja aadressi üksikasjad, mis registreeritakse automaatselt teie klientide andmebaasis. Lihtne!

Kliendiandmete importimine ja eksportimine

Kas teil on juba olemasolevast programmist mujal kliendibaasi? Importige see hõlpsalt onArveli! EnFactiga ei tule isegi käsitsi ülekandmine, isegi osaline.

E-posti kampaania teie aadressidega? Seejärel eksportige enFactist soovitud aadressid ja andmed oma ärikampaaniates kasutamiseks.

Võõrkeelsed kliendid

Arved teistes keeltes? See sobib just onArveli jaoks! Valige soovitud keel kliendifailis või dokumendi loomisel ja dokumendi paigutus tõlgitakse automaatselt kliendi keelde. OnArveli saadaolevad keeled on hollandi, prantsuse, saksa ja inglise keel. Kas vajate veel mõnda keelt? Palun . Meie töötajad räägivad paljusid keeli.

Ekraanipildid kliendimoodulis

Kas olete valmis tõhusamalt töötama?

Looge kohe oma konto, registreerige kohustuslik teave, mida soovite oma arvetel näha, ja looge mõni minut oma esimene arve! Esimesed 14 päeva on tasuta ja ilma kohustuseta, et saaksite tundma onArveli tugevat ja täielikku funktsionaalsust!

Alustage oma tasuta prooviperioodi!
server room