Ostuhaldus

Töötle oma ostuarveid onArvelis

Ostuhaldus

onArvel ei ole ainult arveldustarkvara müügiarvete koostamiseks, vaid ka ostuarvete töötlemiseks. Kui aktiveerite oma kontol tasuta mooduli "Ostuhaldus", saate ka oma ostuarveid üles laadida ja töödelda. Saate ülevaate oma kogukuludest perioodi või ostukategooria kohta. Maksete järelkontroll tagab hea suhte teie tarnijaga ning aruandlus võimaldab teil oma eelarvet tähelepanelikult jälgida ja nutikamalt investeerida. Ostuhalduse moodulis saab töödelda ka e-arveid . Sellest tulenevalt tuleb e-arve lihtsalt manuseks valida ja kogu info sellelt arvelt sisestatakse automaatselt korrektselt. Säästke aega ja kõrvaldage vead!
Ostuhaldus
Aruandlus

Aruandlus

Kui registreerite onArvelis ka oma ostuarved, on võimalik vaadata lisaks ettevõtte tulusid kajastavatele aruannetele ka kasumit (tulu miinus kulud). See võimaldab teil reaalajas jälgida, kui palju teie ettevõte tegelikult teenib.

Seos raamatupidamisega

Samuti teisendame teie üleslaaditud ja töödeldud ostuarved UBL-vormingusse (Universal Business Language) . Saate selle elektrooniliste arvete vormingu eksportida onArvelist või saata oma raamatupidajale meie programmi otselingi kaudu. Nii saab raamatupidaja automaatselt töödelda juba sisestatud dokumendiandmeid ja vähendate oluliselt käsitsi andmete sisestamise tööd.
Seos raamatupidamisega
E-post ja PEPPOLi postkast

E-post ja PEPPOLi postkast

onArvelil on postkasti funktsioon, millega saate hõlpsalt ostuarveid vastu võtta. Igal postkastil on oma kordumatu e-posti aadress, millele saate e-kirju saata või edasi saata. Nendele e-kirjadele lisatud ostuarveid saab seejärel hõlpsasti programmis edasi töödelda. Paberdokumente saab saata otse skannerist sellele postkasti e-posti aadressile. Või lihtsalt pildistage ja laadige oma nutitelefoni kaudu üles! Selle postkasti kaudu saate ka arveid vastu võtta PEPPOLi võrgu kaudu . See võimaldab teie tarnijatel saata elektroonilisi arveid otse oma arveldustarkvarast teie onArveli kontole. Kuna tegemist on ehtsate e-arvetega , ei pea te enam midagi uuesti sisestama. onArvel ekstraheerib saadud dokumendist automaatselt kogu arveteabe 100% õigesti.

Kas olete valmis tõhusamalt töötama?

Looge kohe oma konto, registreerige kohustuslik teave, mida soovite oma arvetel näha, ja looge mõni minut oma esimene arve! Esimesed 14 päeva on tasuta ja ilma kohustuseta, et saaksite tundma onArveli tugevat ja täielikku funktsionaalsust!

Alustage oma tasuta prooviperioodi!
server room