Teie ostuhaldus

Laadige ostuarved üles oma onArveli kontole

Ostude haldamine

onArvel pole mitte ainult müügiarvete arveldusprogramm, vaid saab ka teie ostuhaldusega hakkama saada. Moodulis "Ostuhaldus" registreerute ja järgite oma ostuarveid. onArvel annab ülevaate ostukuludest perioodide või ostukategooriate kaupa. Maksete järeltegevus tagab head suhted tarnijatega, tänu aruandlusele jääb teie eelarve hallatavaks ja näete kiiresti kaubavahetust (müügi MIN ostud). Investeeringuid saab kohe hästi kontrollida.

Ostuhalduse moodul töötleb ka elektroonilisi arveid. Valige lihtsalt e-arve ja kogu selle teave registreeritakse õigesti ja automaatselt.

Sisenemine aruandluse kaudu

Kui sisestate onArveli sisse ka ostuarved, saate lisaks oma ettevõtte käibe aruannetele tutvuda ka kaubavahetuse marginaaliga (käive - ostud). See võimaldab teil hoolikalt jälgida, kui palju teie ettevõte teenib.

Seos raamatupidamisega

onArvel teisendab teie ostuarved vajaduse korral elektrooniliste arvete vorminguks "UBL". See saadetakse kiireks automaatseks töötlemiseks otse raamatupidajale / raamatupidajale. Sisenditööd enam pole.

E-post ja PEPPOL-i postkast

onArvelil on postkastifunktsioon arvete hõlpsaks vastuvõtmiseks. Igal postkastil on kordumatu e-posti aadress. Programmis saate e-kirjadele lisatud ostuarveid kohe ja hõlpsalt töödelda.

Postkast võtab arveid vastu ka PEPPOL-kanali kaudu. Näiteks võivad teie tarnijad saata teile oma arveldustarkvarast elektroonilisi arveid. Täielike elektrooniliste arvete abil ei pea te enam midagi uuesti sisestama, kuid onArvel saab arvelt automaatselt kogu vajaliku teabe välja tõmmata.

Kas olete valmis tõhusamalt töötama?

Looge kohe oma konto, registreerige kohustuslik teave, mida soovite oma arvetel näha, ja looge mõni minut oma esimene arve! Esimesed 14 päeva on tasuta ja ilma kohustuseta, et saaksite tundma onArveli tugevat ja täielikku funktsionaalsust!

Alustage oma tasuta prooviperioodi!
server room