Tellimuse kinnitused

Aktiveerige see tasuta moodul vaid ühe klõpsuga

Tellimuse kinnitused

See tasuta moodul võimaldab teil luua oma klientidele tellimuse kinnitusi. Kas nad on esitanud tellimuse või on teie ettepaneku vastu võtnud ? OnArveliga saate hõlpsalt koostada tellimuse kinnituse ja saata selle kliendile. Selle saab isegi Internetis allkirjastada! Tellimuse kinnitusi saab koostada käsitsi, aga ka kopeerida olemasolevast hinnapakkumisest , et sisestustöö oleks absoluutne miinimum.
Tellimuse kinnitused
Mugav töövoog

Mugav töövoog

Tellimuste kinnitamise moodul sobib ideaalselt teie ettevõtte töövoogu. Saate koostada hinnapakkumisest tellimuse kinnituse vaid kahe klõpsuga. Kas tellimuse kinnitus on valmis? Saatke see meili teel ja kopeerige see lõpparvele vaid kahe klõpsuga! Kõik kuupäevad, seerianumbrid, ... reguleeritakse automaatselt õigesti. Aeg onArveliga tõhusamalt töötada!

Tellimuste kinnitused ja laohaldus

onArvel erineb virtuaalse ja tegeliku aktsia vahel. Virtuaalne laovaru viitab laoseisule, mis põhineb tellimuse kinnitustel. Selle arvestuse puhul ei võta onArvel arvesse mitte ainult seda, mis on juba arveldatud või tarnitud , vaid ka seda, mida kliendid on juba tellinud . Kui kliendid tellivad rohkem, kui tegelikult laos on, teavitatakse teid koheselt seatud laohoiatustega.
Tellimuste kinnitused ja laohaldus

Kas olete valmis tõhusamalt töötama?

Looge kohe oma konto, registreerige kohustuslik teave, mida soovite oma arvetel näha, ja looge mõni minut oma esimene arve! Esimesed 14 päeva on tasuta ja ilma kohustuseta, et saaksite tundma onArveli tugevat ja täielikku funktsionaalsust!

Alustage oma tasuta prooviperioodi!
server room