Saatelehed

Loo saatelehed Bestinvoicinguga

Saatelehed

Saatelehtede koostamine on selle tasuta mooduliga ülilihtne. Saate koostada saatelehe samamoodi nagu arve . Ühendatud dokumendiajalugu teeb jälgimise lihtsaks (tellimus, tellimuse kinnitus, saateleht, arve, ...). Saatelehe saab hõlpsasti printida või saata e-posti teel. onArvel pakub võimalust lasta klientidel saateleht digitaalselt allkirjastada nt tahvelarvutist. Kas kuvada tarneaadress või konkreetne tarnekuupäev? See on võimalik ka onArveliga. Saate saatelehtedel määrata, kas soovite nt toodete hindu näidata või peita.
Saatelehed
Mugav töövoog

Mugav töövoog

Saatelehe saate koostada tellimuse kinnitusest või ettepanekust . Kui tarne on tehtud, saate dokumendi hõlpsalt arveks teisendada. Kas soovite esitada ühele kliendile mitu saatelehte ainult ühe dokumendiga? Pole probleemi! Valige soovitud saatelehed ja ühendage need üheks koondarveks.

Kas olete valmis tõhusamalt töötama?

Looge kohe oma konto, registreerige kohustuslik teave, mida soovite oma arvetel näha, ja looge mõni minut oma esimene arve! Esimesed 14 päeva on tasuta ja ilma kohustuseta, et saaksite tundma onArveli tugevat ja täielikku funktsionaalsust!

Alustage oma tasuta prooviperioodi!
server room