Aruanded

Visualiseerige oma numbreid

Kliendid

Vaadake müügiajalugu ja tulu kliendi kohta , koostage aruanne oma parimate klientide kohta või tuvastage kadunud kliendid. Kasulikud instrumendid, mis annavad teile teavet, mida saate kohe kasutada.
Kliendid
Tooted

Tooted

Millised on teie enimmüüdud tooted või kategooriad ? Millised tooted on teie ettevõtte jaoks kõige kasumlikumad? Oluline teave teie pakkumise haldamiseks turul, tugevate hinnapakkumiste loomiseks ja kasumi maksimeerimiseks, muu hulgas asjakohase laohalduse kaudu.

Tulemused

Reaalajas ülevaade teie kogutuludest. Kui olete ostude mooduli aktiveerinud ja oma ostuarved onArvelis registreerinud, näete reaalajas kogukulude ja kasumi oleku. Raamatupidajalt aruande saamiseks pole vaja oodata kvartali või aasta lõppu!
Tulemused
Ajakava ja eelarved

Ajakava ja eelarved

Kas seadsite saavutatavad eesmärgid, teatud tulud või eelarve, mille piires oma kulusid hoida? Meie käepärase planeerimistööriista abil saate hõlpsalt kontrollida, kas olete ikka graafikus.

Kas olete valmis tõhusamalt töötama?

Looge kohe oma konto, registreerige kohustuslik teave, mida soovite oma arvetel näha, ja looge mõni minut oma esimene arve! Esimesed 14 päeva on tasuta ja ilma kohustuseta, et saaksite tundma onArveli tugevat ja täielikku funktsionaalsust!

Alustage oma tasuta prooviperioodi!
server room