Aruanded

Aruanded pakuvad mitte ainult numbreid, vaid annavad ka ülevaate

Kliendid

Vaadake müügi ajalugu ja käivet kliendi kohta, tutvuge oma tippklientidega ja avastage, kes tellib vähem või mitte rohkem. Kogu kasulik onArveli teave, mis aitab teie müügitegevust ja seega ka teie äri.

Tooted

Millised tooterühmad ja üksikud tooted müüvad hästi, kumb on vähem edukas. Kus saavutab suurima kaubandusmarginaali. Oluline teave teie pakkumise haldamiseks turul, tugevate hinnapakkumiste koostamiseks ja kasumi maksimeerimiseks, sealhulgas asjakohase varude haldamise kaudu.

Tulemused

Onfact aruanded annavad reaalajas ülevaate teie kogukäibest. Kui registreerite ka ostuarved, näitavad need kohe toote kaubamarginaali ja olete pidevalt kursis praeguste tulemustega. Enam ei pea raamatupidamise aruandeid ootama kvartali või isegi aasta lõpuni.

Planeerimine ja eelarved

Kas olete seadnud tulu eesmärgid? Tooteperekonna kohta või veelgi sügavam? Kas ostueelarve on kavandatud kasumi funktsioon? Käepärase planeerimisvahendi abil saate kontrollida, kas kõik on ajakavas või kus on kõige parem kohandusi teha

Kas olete valmis tõhusamalt töötama?

Looge kohe oma konto, registreerige kohustuslik teave, mida soovite oma arvetel näha, ja looge mõni minut oma esimene arve! Esimesed 14 päeva on tasuta ja ilma kohustuseta, et saaksite tundma onArveli tugevat ja täielikku funktsionaalsust!

Alustage oma tasuta prooviperioodi!
server room