Pilv

Looge arveid veebis, kõikjal ja mis tahes seadmes

Juurdepääsetav kõikjal ja igas seadmes

Pilvepõhiselt arveldamisel on palju eeliseid võrreldes tavapärase arvutis töötava arveldustarkvaraga. Interneti kaudu on teil juurdepääs kõikjale arvuti, Maci, tahvelarvuti või nutitelefoni kaudu. Lisaks on teil oma andmetest automaatselt turvalised koopiad. Surfake saidil onArvel.ee ja logige sisse!

Andmete varundamine toimub automaatselt

Kuna töötate pilves onArveliga, loovad meie süsteemid varukoopiaid erineval viisil, nii et need on taastatavad ja te ei kaota kriitilist teavet ega varasemat tööd. Üsna rahustav. Kuid lisaturvalisusena saate ka ise aktiveerida lingi tuntud pilvemäluteenustega. Zeekeri mängimine on alati hea, kui teie andmed suuresti laienevad.

Alati kõige värskemad andmed

Teie andmed salvestatakse pilves turvalises keskses kohas. See tähendab, et igal seadmel on juurdepääs teabe uusimale versioonile. Isegi kui teie ettevõtte mitu kolleegi kasutavad enFact'i, näevad ja kasutavad nad reaalajas samu andmeid.

Ohutustrumbid

Programm pilves on turvalisem kui ettevõtte arvuti. onArveli serverid ei ole viirustele vastuvõtlikud ja on põhitegevuste osas väljaspool veebi juurdepääsu programmile ehk veebist eraldatud. Operatsioonisüsteemid erinevad teie personaalarvuti või (paljude teie) ettevõtte serverite operatsioonisüsteemidest, millele häkkerid sageli sihivad. Oma e-posti aadressi ja parooli ning ideaalis täiendava autentimise abil, näiteks nutitelefoni kaudu, saate meie programmis oma ärikeskkonna turvaliselt avada. Teie ja meie serverite vahelised andmed käivad krüptitud SSL-protokolli kaudu.

Kas olete valmis tõhusamalt töötama?

Looge kohe oma konto, registreerige kohustuslik teave, mida soovite oma arvetel näha, ja looge mõni minut oma esimene arve! Esimesed 14 päeva on tasuta ja ilma kohustuseta, et saaksite tundma onArveli tugevat ja täielikku funktsionaalsust!

Alustage oma tasuta prooviperioodi!
server room