Pilv

Looge arveid veebis kõikjal ja mis tahes seadmes

Juurdepääsetav kõikjal ja mis tahes seadmes

Pilves veebipõhisel arveldamisel on traditsioonilise arveldustarkvara ees palju eeliseid. Näiteks onArveli pilvekeskkonda saab 24/7 igast asukohast. Kas kasutate Windowsi arvutit, Apple'i tahvelarvutit või muud tüüpi nutitelefoni? Surfa lihtsalt onArvel.ee lehel ja logi sisse!
Juurdepääsetav kõikjal ja mis tahes seadmes
Automaatsed varukoopiad

Automaatsed varukoopiad

Kuna teie andmeid hoitakse pilves, loovad meie süsteemid mitu varukoopiat, et te ei kaota kunagi andmeid. Lisaks saab soovi korral aktiveerida lingi tuntud pilvesalvestusteenustega, et seadistada endale lisavarunduskeskkond.

Sünkroonimine

Teie andmed salvestatakse keskselt pilve. Millal iganes ja millises seadmes Arveli avate, töötate alati oma andmete uusima versiooniga. Isegi kui teie kontol on mitu kasutajat , kasutate samu andmeid reaalajas.
Sünkroonimine
Ohutu hoiustamine

Ohutu hoiustamine

Pilves olev programm on paljudel juhtudel turvalisem kui teie enda arvuti. onArveli serverid ei ole vastuvõtlikud viirustele ja on väljaspool veebi täielikult ära lõigatud, seega puudub programmile võrgujuurdepääs. Avate oma onArveli keskkonna meie programmis oma e-posti aadressi ja isikliku parooli kaudu ning võimalusel ka täiendava kaheastmelise autentimise läbi nutitelefoni. Andmed krüpteeritakse SSL-i kaudu ja neid vahetatakse ainult teie seadme ja meie serverite vahel.

Kas olete valmis tõhusamalt töötama?

Looge kohe oma konto, registreerige kohustuslik teave, mida soovite oma arvetel näha, ja looge mõni minut oma esimene arve! Esimesed 14 päeva on tasuta ja ilma kohustuseta, et saaksite tundma onArveli tugevat ja täielikku funktsionaalsust!

Alustage oma tasuta prooviperioodi!
server room