OnArveli teabe sünkroonimine Dropboxiga

dropbox

Teie onArveli raamatupidaja konto saab linkida teie Dropboxi kontoga. Seejärel sünkroonib onArvel kõik dokumendid kaustas "rakendused" kaustas "onArvel" olevatest failidest.

Teie onArveli raamatupidaja konto saab linkida teie Dropboxi kontoga. Seejärel sünkroonib onArvel automaatselt kõik dokumendid kõigist failidest, millele teil on juurdepääs kaustas "onArvel" jaotises "Rakendused". Dropboxis Failid sünkroonitakse nii PDF-vormingus kui ka UBL- või E-FFF-vormingus, mis muudab UBL-failide vahetamise oma klientidega lihtsaks. Peaaegu iga raamatupidamispakett aktsepteerib neid faile edasiseks töötlemiseks.

Kui installite oma arvutisse ka rakenduse Dropbox, sünkroonib Dropbox arvutis kohaliku kausta veebifailidega, nii et UBL-failid jõuavad otse teie arvutisse. See tähendab, et te ei pea enam dokumente isegi Dropboxi kaudu alla laadima, kuid need on kohapeal koheselt saadaval.

onArvel.ee raamatupidajatele on ideaalne tööriist klientidega dokumendivahetuse digiteerimiseks!

Kasutage oma usaldusväärset raamatupidamispaketti, kuid minimeerige käsitsi sisestamine, tehes oma kliendiga koostööd onArveli kaudu. Tema onArveliga koostatud arveid on lihtne üle kanda peaaegu igasse raamatupidamispaketti.

KONTOT LOOMA!
server room